Главная Украина Чорногорський порт «Бар» може бути задіяний у перевалюванні й транспортуванні українських вантажів
Украина - 1 неделя назад

Чорногорський порт «Бар» може бути задіяний у перевалюванні й транспортуванні українських вантажів

Сербська експедиторська компанія Pansped готова сприяти налагодженню логістичного маршруту транспортування широкої номенклатури продукції з України до морського порту "Бар" (Чорногорія).

Як зазначається у повідомленні на сайті філії "Центр транспортної логістики" АТ "Укрзалізниця", загальна потужність порту — приблизно 5 млн тонн на рік, при цьому в середньому використовується близько 50% потужностей.

Порт має такі спеціалізовані термінали: термінал для сухих сипких вантажів (є силос ємністю 30 тис. тонн), термінал для рідких вантажів, RO-RO та генеральні вантажі/контейнерний термінал.

Довжина оперативної берегової лінії порту "Бар" становить 554 м, глибина води до 14 м, площа відкритого складу — 5 га. Для перевалки використовуються три перевантажувальні мости вантажопідйомністю по 12 тонн кожен і мобільні портові крани, перевірена осадка 12,8 м.

"За інформацією представника сербської експедиторської компанії Pansped, компанія готова сприяти налагодженню логістичного маршруту транспортування широкої номенклатури продукції з України до порту "Бар". Компанія також може за необхідності задіяти вільні вагони Сербської залізниці", — наголошується в повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

На Луганщині на межі закриття підприємства вугільної галузі, окупанти запрошують на роботу в шахтах росіян із сусідніх областей — Гайдай

У Сорокиному, Ровеньках та Довжанську Луганської області на межі закриття підприємства вуг…