Главная Украина «ДТЕК Нафтогаз» збільшив продуктивність газової свердловини на Полтавщині на 65%
Украина - 2 недели назад

«ДТЕК Нафтогаз» збільшив продуктивність газової свердловини на Полтавщині на 65%

"ДТЕК Нафтогаз" у результаті проведення робіт з інтенсифікації видобутку збільшив продуктивність газової свердловини на родовищі в Полтавській області на 65%, повідомляють на сторінці компанії у фейсбуці.

Проєкт повторної масивної інтенсифікації карбонатного колектора фахівці компанії виконали спільно з міжнародними партнерами.

"Геологічні та технічні складнощі проєкту були підсилені реаліями воєнного часу: дефіцит високотехнологічних сервісів та вихід з ринку більшості зарубіжних сервіс-провайдерів. У результаті робіт вдалося збільшити продуктивність бурової свердловини на 65%, що підтверджує ефективність створеної інженерами моделі для виконання робіт", — наголошується в повідомленні.

"Зважаючи на поточну ситуацію в Україні, критично важливим є залучення новітніх технологій для збільшення видобутку газу та зміцнення енергетичної безпеки держави. Для вирішення цих завдань в умовах обмеженості доступу до міжнародних технологій потрібно шукати нестандартні рішення, а саме будувати синергію та міцний зв'язок між локальними та міжнародними сервісними компаніями", — зазначив керівник технологічного й цифрового розвитку "ДТЕК Нафтогаз" Максим Дорохов.

Як повідомлялося, "ДТЕК Нафтогаз" 2022 року видобув 2 млрд куб. м природного газу (2021 року — 2,06 млрд куб. м). У 2023 році компанія має намір інвестувати у видобуток газу $120-130 млн. 70% цих коштів буде спрямовано на розроблення нових родовищ.

Компанії, що входять до "ДТЕК Нафтогаз", у листопаді 2022 року придбали на відкритому аукціоні право на розроблення двох газових родовищ у Полтавській області: Майорівської площі за 1,102 млрд грн і Бірківсько-Зіньківської за 211 млн грн.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Україна цифровізувала надання гарантії на побутову техніку та мобільні телефони

Кабінет Міністрів України на засіданні у вівторок ухвалив постанову "Про затвердження…