Главная Украина Кабмін скасував низку регуляторних актів у сфері інтелектуальної власності, утилізації відходів і виробництва біопалива
Украина - 2 недели назад

Кабмін скасував низку регуляторних актів у сфері інтелектуальної власності, утилізації відходів і виробництва біопалива

Кабінет Міністрів скасував низку регуляторних актів у сфері інтелектуальної власності, утилізації відходів і виробництва біопалива, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Уряд продовжує робити ставку саме на підтримку приватного сектору, щоб наша економіка знову зростала. Тому дерегулювання стає однією з ключових реформ в економічній сфері", — сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

За словами прем'єра, створена Кабміном Міжвідомча робоча група з дерегуляції успішно переглядає інструменти регулювання та усуває зайві бар'єри.

"Сьогодні ми скасовуємо низку регуляторних актів у сфері інтелектуальної власності, у сфері утилізації відходів, у сфері виробництва біопалива. Це дасть змогу бізнесу працювати ефективніше і витрачати менше часу на зайву бюрократію", — заявив він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

ЄС може надати гарантії від воєнних ризиків для компаній, що планують зберігати газ в українських ПСГ — глава «Нафтогазу»

Глава НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов розраховує на надання Європою гара…