Главная Украина Канада анонсувала скасування на рік усіх мит на українські товари
Украина - 2 недели назад

Канада анонсувала скасування на рік усіх мит на українські товари

Канада слідом за Великою Британією та ЄС скасує всі мита на імпорт товарів з України, оголосив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським у Києві в неділю.

"Скасувавши мита на один рік, Канада продовжить підтримувати економіку України, забезпечивши безмитне ввезення українських товарів до Канади", – зазначається в повідомленні канадського Міністерства фінансів.

Воно зазначає, що хоча більшість товарів з України ввозиться до Канади безмитно відповідно до Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною (CUFTA), мита, як і раніше, застосовуються до певних товарів.

Запропонований захід набуде чинності після затвердження та реєстрації відповідного рішення уряду. Потім Агентство прикордонних послуг Канади випустить митне повідомлення з детальним описанням того, як імпортери можуть скористатися цим рішенням.

Мінфін зазначив, що з 2019 по 2021 рік український експорт до Канади в середньому становив 170,8 млн канадських доларів (CAD) на рік, а Канада збирала з цих товарів близько CAD2,6 млн мит.

"Це хороше продовження ініціативи ЄС та Британії, що підтверджує зацікавленість розвинених держав залучати українську економіку до власних промислових і торговельних ланцюжків", – прокоментувала це рішення перша віцепрем'єр – міністр економіки Юлія Свириденко.

Вона нагадала, що напередодні цієї зустрічі також обговорила з міністром міжнародної торгівлі Канади Мері Енджі весь комплекс заходів економічного співробітництва, які обидві країни мають намір реалізувати.

"Для нашого міністерства та посла в Канаді Юлії Ковалів – це амбітна робоча програма на цей рік", – наголосила Свириденко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Швейцарія у 2024 р. розпочне автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки з Україною — Мінфін

Федеральна рада Швейцарії підтримала упровадження автоматичного обміну інформацією про фін…