Главная Украина Мережа «Епіцентр» продовжить роботу за тривалої відсутності електропостачання
Украина - 25.11.2022

Мережа «Епіцентр» продовжить роботу за тривалої відсутності електропостачання

Мережа торгових центрів "Епіцентр" на сьогоднішній день технічно готова до безперебійної роботи навіть в умовах тривалої відсутності електрики, повідомила пресслужба компанії.

Усі торговельні центри “Епіцентр” забезпечені генераторами на 100%, що дозволяє підтримувати торгівлю протягом необмеженого часу.

Зазначається, що робота організована таким чином, що за умови відсутності поломок генераторів, торговельні центри можуть працювати практично постійно. Генератори забезпечують безперебійну роботу кас та освітлення торгових приміщень, хоча до певних незручностей все ж потрібно бути готовими.

При роботі генератора навантаження на електричну систему будівлі обмежується. Зокрема, відключається суттєва частина електрообладнання та приборів на фудкорті. Також генератори не можуть забезпечити обігрів приміщень, а тому середня температура всередині торгового залу при довготривалому відключенні знижується.

Нагадаємо, для підтримки населення в періоди відключення світла мережа ТЦ Епіцентр встановила станції підзарядки гаджетів “Заряджайзери”. Завдяки обладнанню автономними генераторами, торгові центри можуть ділитися резервною електрикою з відвідувачами навіть за відсутності централізованого електропостачання.

ТОВ "Епіцентр К" створено у 2003 році, відкрило свій перший гіпермаркет у Києві у грудні того ж року. Станом на початок листопада 2022 р. мережа компанії об'єднувала 73 торгових об'єктипід брендами "Епіцентр" і "Нова Лінія" у різних регіонах країни. Внаслідок бойових дій три ТЦ Епіцентр у Чернігові, Маріуполі та Бучі були повністю знищені.

Попри суттєві втрати компанія активно допомагає країні. Загальна сума допомоги з початку широкомасштабного вторгнення в Україну вже перевищила 400 млн грн.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) та Тетяна Суржик (0,73%).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

У Києві та Київській області частково вводяться стабілізаційні відключення — ДТЕК

 У Києві та області за командою системного оператора НЕК "Укренерго" вводят…