Главная Украина «Метінвест» рекомендує партнерам на тимчасово окупованій території змінити податкову адресу
Украина - 11.08.2022

«Метінвест» рекомендує партнерам на тимчасово окупованій території змінити податкову адресу

Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи компаній, рекомендує своїм контрагентам, зареєстрованим на тимчасово окупованій території України, змінити податкову адресу.

Згідно з пресрелізом компанії в середу, 7 травня 2022 року набули чинності зміни до закону "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України". Згідно з документом, підприємства та підприємці, які перебувають/проживають на тимчасово окупованій території України, можуть провадити діяльність лише після зміни їхньої податкової адреси.

"На жаль, після 24 лютого 2022 року частину населених пунктів України окуповано або вони перебувають під загрозою окупації, тому на таких територіях держава може запровадити відповідний правовий режим. Щоб мінімізувати можливі юридичні ризики, зберегти комерційні відносини та забезпечити безперебійну роботу підприємств, група "Метінвест" настійно рекомендує своїм контрагентам, яких це стосується, змінити місцезнаходження (податкову адресу) на іншу територію України", — резюмують у компанії.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою групою з видобувних та металургійних підприємств. Підприємства групи розташовані переважно у Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами холдингу є група "СКМ" (71,24%) та "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно управляють ним.

ТОВ "Метінвест Холдинг" — керуюча компанія групи "Метінвест".

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

ЄС розглядає Балтійський газопровід як ключовий для безпеки газопостачання

Представники Європейської Комісії (ЄК) вітали у вівторок відкриття Балтійського газопровод…