Главная Украина «Нова пошта» почала співпрацювати з ДСНС України
Украина - 10.08.2022

«Нова пошта» почала співпрацювати з ДСНС України

Група компаній "Нова пошта" розпочала співпрацю з Державною службою України з надзвичайних ситуацій, надаючи логістичну підтримку та матеріально-технічне забезпечення рятувальним бригадам.

Згідно з повідомленням групи у вівторок, один із напрямів партнерства – матеріально-технічне забезпечення рятувальних бригад: ДСНС готує списки необхідних товарів — від електронних приладів до автомобілів, а компанія займається їх пошуком, придбанням та доставкою.

"Нова пошта" також надає логістичну підтримку ДСНС, що сприяє безкоштовному відправленню необхідного вантажу.

"Завдяки співпраці з "Новою поштою" організовано доставку станцій очищення води підрозділам у Донецькій, Луганській та Запорізькій областях. Рятувальники Житомирщини та Запоріжжя отримали бензорізи, а до Київської області відправлено пожежно-технічне обладнання. Загалом перевезено понад 15 тонн вантажів", — процитовано в повідомленні слова директора департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віктора Вітовецького.

Крім того, у рамках "Гуманітарної пошти" "Нова пошта" співпрацює з 300 волонтерськими організаціями та вже доставила безкоштовно 61,8 тис. відправлень.

Гуманітарний напрям роботи "Нова пошта" веде від початку повномасштабної війни в Україні для всебічної допомоги країні та населенню. Він передбачає проєкт "Гуманітарна пошта України" (створений ще у 2014 році), підтримку медичних закладів, рятувальних служб (включно з ДСНС) та турботу про мирних жителів України, які постраждали під час воєнних дій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Засідання комітету Багатосторонньої координаційної платформи донорів для України відбудеться 26 вересня — Шмигаль