Главная Украина «Нова пошта» розпочала підготовку до високого сезону продажу та шукає перевізників із вантажівками
Украина - 27.09.2022

«Нова пошта» розпочала підготовку до високого сезону продажу та шукає перевізників із вантажівками

 "Нова пошта" розпочинає підготовку до високого сезону продажу до Нового року та запрошує до співпраці перевізників із вантажівками, прогнозуючи зростання відправлень цього року на 35-40% порівняно з літом, повідомила пресслужба компанії у понеділок.

"Це не тимчасове партнерство. Усі нові партнери залишаються працювати з нами на постійній основі. Ми запрошуємо водіїв з власними авто та компанії з автопарком, щоб забезпечити максимальну швидкість доставки та безперебійну роботу логістичної мережі по всій країні, навіть у щойно деокупованих регіонах", – повідомив директор транспортної логістики "Нової пошти" Дмитро Цимбаревич, якого цитує пресслужба.

Він також додав, що "Нова пошта" надає переваги українським компаніям, щоб разом підтримувати економіку.

У компанії повідомили, що з жовтня до Нового року розпочинається високий сезон. На цей період припадає найбільша кількість покупок з українських інтернет-магазинів та з-за кордону.

За даними "Нової пошти", попередні роки в цей період обсяги відправлень зростали приблизно на 50-60% порівняно з літніми місяцями. У поточному році очікується зростання на рівні 35-40%.

Згідно з повідомленням, більше вантажних автомобілів потребують 15 обласних центрів та міст, зокрема Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Миколаїв, Івано-Франківськ, Умань, Кривий Ріг, Кропивницький, Черкаси, Чернігів, Запоріжжя, Кременчук, Житомир та Вінниця.

Щоб стати перевізником "Нової пошти", потрібно мати зареєстровану компанію або бути підприємцем, вантажівку стандарту від EUR5 з суцільнометалевою будкою, оснащену гідробортом. У пріоритеті автомобілі вантажопідйомністю від 3 до 20 тонн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Угорщина виділить $3,5 млн для поставок продовольства з України — президент

Угорщина виділить кошти на транспортування продовольчих товарів з України в рамках ініціат…