Главная Украина «Нова пошта» відновила роботу у Стоянці Київської області
Украина - 2 недели назад

«Нова пошта» відновила роботу у Стоянці Київської області

"Нова пошта" продовжує відновлювати роботу мережі, зокрема в регіонах, постраждалих від бойових дій.

"Уже запрацювало мобільне відділення у Стоянці (Київська обл. – ІФ). Це власна інноваційна технологія "Нової пошти"… Відкрито перше мобільне відділення повного циклу, яке може розгортатися за 5 хвилин та використовуватися для надання повного спектра послуг "Нової пошти". Воно створене на базі звичайного контейнера для перевезення посилок", — повідомила компанія в понеділок.

Уперше відділення такого типу було представлено на початку лютого.

Наразі пересувне відділення розташоване в центрі с. Стоянка. Працюватиме у будні з 10 до 17 та в суботу з 9 до 18. Вихідний – неділя.

Клієнтів обслуговуватиме один або два оператори, які надаватимуть послуги відправлення та отримання посилок до 10 кг по Україні та за кордон, а також усі фінансові послуги.

На даху пересувного відділення встановлено сонячні панелі, тому воно може працювати цілком автономно. Всередині є кондиціонер та всі необхідні умови для комфортної роботи співробітників.

Компанія планує використовувати відділення у Стоянці два-три тижні, доки відновить роботу стаціонарного. Після цього відділення буде переміщено в іншу локацію.

Як повідомлялося, пересувне відділення на базі БДФ-контейнера – це власна розробка R&D-департаменту "Нової пошти". За місяць воно зможе приймати та видавати до 10 тис. посилок.

Раніше "Нова пошта" відкрила мобільне відділення у Бородянці (Київська обл.).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Швейцарія у 2024 р. розпочне автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки з Україною — Мінфін

Федеральна рада Швейцарії підтримала упровадження автоматичного обміну інформацією про фін…