Главная Украина Rozetka відкрила магазини в Бучі й Ірпені
Украина - 2 недели назад

Rozetka відкрила магазини в Бучі й Ірпені

Український онлайн-ритейлер Rozetka відновлює роботу магазинів і точок видачі товарів у деокупованій Київській області, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін.

За його словами, зокрема, 6 травня Rozetka відкрила магазин у Бучі, він став другим на звільнених територіях після Ірпеня.

"Для нас відкриття у Бучі й Ірпені – символ великого бажання українців відроджувати життя. Російські військові пограбували наші магазини, в деяких вони буквально жили. На що перетворилися ці приміщення, складно описати. Але ми все відновимо та зробимо краще", — повідомив Чечоткін.

До війни Rozetka мала 270 точок видачі в Україні, на початок травня відновлено роботу 180 точок видачі товарів у 55 українських містах. До звичного режиму роботи повернулася значна частина точок онлайн-ритейлера в центрі, на півночі та на сході України, зокрема в Києві, Чернігові, Черкасах, Миколаєві, Сумах, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Кривому Розі. Стабільно працюють усі точки в західних регіонах: у Львові, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Ужгороді, Чернівцях, Володимирі-Волинському тощо.

Rozetka заснували у 2005 році в Києві Владислав та Ірина Чечоткіни як онлайн-магазин електроніки та побутової техніки. Відтак компанія трансформувалася у мультикатегорійний онлайн-ритейлер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Швейцарія у 2024 р. розпочне автоматичний обмін інформацією про фінансові рахунки з Україною — Мінфін

Федеральна рада Швейцарії підтримала упровадження автоматичного обміну інформацією про фін…