Главная Украина Supernova Airlines у довгострокових планах має намір залучити до флоту вантажні Boeing або Airbus
Украина - 1 неделя назад

Supernova Airlines у довгострокових планах має намір залучити до флоту вантажні Boeing або Airbus

Авіакомпанія Supernova Airlines лідера експрес-доставки в Україні ТОВ "Нова пошта" відкрила перший маршрут із Риги до Жешува в кооперації з латвійською авіакомпанією "RAF-Avia" її літаком ATR 72, повідомила пресслужба поштового оператора агентству "Інтерфакс-Україна".

"Щоб розпочати реалізацію намічених планів діяльності, компанія домовилася з колегами з латвійської авіакомпанії "RAF-Avia" щодо тимчасового використання їхнього літака ATR 72 на маршруті з Риги до Жешува", — зазначили в компанії.

У "Новій пошті" пояснили, що основною причиною стало те, що процедури узгодження використання власних літаків Supernova Airlines у ЄС дуже бюрократичні та займають багато часу.

У компанії уточнили, що використання авіаперевезень економить до 36 годин на доставці посилок із (або в) Ригу порівняно з вантажівками. "Економія часу для того, щоб ми могли забезпечити якнайшвидшу доставку посилок для клієнтів, — головна наша мета", — наголосили в "Новій пошті".

Крім того, в компанії відзначили довгострокові плани Supernova Airlines в майбутньому сформувати флот із залученням вантажних версій сучасних літаків виробництва Boeing або Airbus.

Як повідомлялося, авіакомпанія Supernova Airlines 6 січня отримала український сертифікат експлуатанта, що надає можливість розпочати вантажні авіарейси.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Агроєврокомісар пропонує продовжити заборону на експорт зерна з України до 5 країн ЄС щонайменше до кінця жовтня

Комісар ЄС із сільського господарства Януш Войцеховський, усупереч пропозиціям України, пр…