Главная Украина ВВП України у 2022 році впаде на 39% за умови затяжної війни до кінця року — голова Dragon Capital
Украина - 17.05.2022

ВВП України у 2022 році впаде на 39% за умови затяжної війни до кінця року — голова Dragon Capital

ВВП України у 2022 році впаде на 39% за умови затяжної війни до кінця року, а за умови перемир'я – на 20%, такі оцінки озвучив голова Dragon Capital Томаш Фіала.

"Це буде великий удар по економіці — її втрати становитимуть 39% ВВП, якщо не буде перемир'я і війна триватиме весь рік. Якщо ж буде перемир'я, то ми прогнозуємо спад економіки на 20%", — сказав він під час Global Outlook: Economic Frontline, організованої Європейською Бізнес Асоціацією у вівторок.

Говорячи про прогнозовану девальвацію гривні, Фіала зазначив, що певна девальвація буде, але не "надто драматична". Інфляція в Україні очікується на рівні 20% у 2022 році.

Він зазначив, що компанія не очікує цього року повернення своїх інвестицій. Найближчим часом компанія планує підвищити зарплати після їх зниження внаслідок повномасштабної війни Росії проти України.

"Три наші склади потрапили під бомбардування і майже повністю згоріли", – зазначив Фіала.

Він наголосив, що завдяки успіхам української армії Dragon Capital вдалося перезапустити роботу.

"Загалом в усій Україні, навіть на сході, все працює. Можливості відрізняються: найменший рівень відновлення роботи – 30-40%, але здебільшого це 70% довоєнної діяльності", – зазначив Фіала.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Nike вирішив піти з російського ринку

Виробник спортивного одягу та взуття Nike Inc. йде з російського ринку, повідомляє Reuters…