Главная Украина Усі блоки Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС відключено через зниження частоти в енергосистемі України після обстрілів
Украина - 3 дня назад

Усі блоки Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС відключено через зниження частоти в енергосистемі України після обстрілів

Усі блоки Рівненської, Південноукраїнської та Хмельницької АЕС відключено через зниження частоти в енергосистемі України після чергових масованих російських ракетних обстрілів у середу, повідомила пресслужба НАЕК "Енергоатом".

"На Рівненській, Південноукраїнській та Хмельницькій АЕС спрацював аварійний захист, унаслідок чого всі енергоблоки були автоматично відключені. Вони працюють у проєктному режимі, без генерації в енергосистему", — зазначено в повідомленні генкомпанії.

За її даними, радіаційний фон на майданчиках АЕС і прилеглих територіях не змінився, усі показники в нормі.

Також через зниження частоти було зупинено живлення власних потреб Запорізької АЕС із енергосистеми. Станція перейшла в режим повного блекауту. Усі дизель-генератори – у роботі. Радіаційний фон на майданчику ЗАЕС залишається в нормі.

"Щойно нормалізується робота енергосистеми, видачу електроенергії з АЕС буде відновлено", — уточнили в НАЕК.

Як повідомлялося, попередня російська ракетна атака 15 листопада призвела до відключення від енергосистеми двох блоків ХАЕС та одного блока РАЕС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Угорщина виділить $3,5 млн для поставок продовольства з України — президент

Угорщина виділить кошти на транспортування продовольчих товарів з України в рамках ініціат…