Главная Украина Зеленський закликав до перезапуску та активізації Чорноморського економічного співробітництва
Украина - 2 недели назад

Зеленський закликав до перезапуску та активізації Чорноморського економічного співробітництва

Організація Чорноморського економічного співробітництва заслуговує на перезапуск і значну активізацію, заявив президент України Володимир Зеленський, виступаючи в четвер через відеозв'язок на саміті Парламентської асамблеї організації.

"Це потрібний формат роботи і потрібен усім нам із вами. Важливо створювати нові лінії співпраці. Важливо не мовчати з приводу російської агресії та обмежувати можливості агресора", — сказав він.

"Важливо використовувати і цей наш майданчик для того, щоб наблизити відновлення реального чесного миру і реінтеграцію всієї акваторії Чорного моря в глобальний безпековий та економічний простір. Ми можемо це забезпечити. Але разом і обмежуючи агресора", — заявив Зеленський.

Він зазначив, що "всі разом за цей час повномасштабної війни ми змогли показати, що співпраця між народами Чорноморського регіону за підтримки партнерів здатна повернути стабільність світовому ринку продовольства".

За словами Зеленського, "ми змогли забезпечити такий захист західної частини Чорного моря, який зараз дає змогу працювати нашим морським експортним коридорам. Ми змогли перехопити в Росії ініціативу в Чорному морі та створили такі безпекові умови, які змушують агресора тікати із західної частини акваторії та намагатися ховати військові кораблі".

"Я впевнений, що відновлення чесного миру і демонтаж російської агресивної присутності, зокрема в Чорному морі, допоможе Грузії відновити територіальну цілісність і створить більше гарантій національної безпеки всіх держав Кавказу", — сказав президент.

"Долаючи російську агресію, ми убезпечуємо всі народи Балто-Чорноморського, Азовського простору та сусідніх регіонів", — наголосив він.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Україна цифровізувала надання гарантії на побутову техніку та мобільні телефони

Кабінет Міністрів України на засіданні у вівторок ухвалив постанову "Про затвердження…