Главная Украина Біткойн не стане альтернативою звичайним грошам
Украина - 17.05.2022

Біткойн не стане альтернативою звичайним грошам

Цифрова валюта біткойн не зможе стати альтернативною формою грошових коштів, вважає колишній глава Федеральної резервної системи Бен Бернанке.

Водночас, біткойн та інші криптовалюти успішно стали спекулятивним активом, сказав Бернанке в інтерв'ю CNBC. "Тепер ви можете спостерігати зворотний бік цього", — додав він, маючи на увазі падіння курсу біткойна більш ніж на 55% з рекордного максимуму, досягнутого минулого листопаду.

"Якби біткойн був заміною звичайним грошам, ви б могли купувати продукти за біткойни. Але ніхто цього не робить, тому що це занадто дорого і незручно, — зазначив колишній глава Федрезерву. — Ціна селери в біткойнах різко змінюється з кожним днем, тому про стабільну вартість біткойна також говорити не доводиться.

Крім того, Бернанке скептично дивиться на використання цифрової валюти як засіб збереження вартості, тобто як на "цифрове золото".

"Золото можна використовувати, наприклад, для пломбування зубів. Біткойн же можна використовувати лише у вірусах-здирниках або в чомусь подібному", — сказав він.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Nike вирішив піти з російського ринку

Виробник спортивного одягу та взуття Nike Inc. йде з російського ринку, повідомляє Reuters…