Главная Украина Дію «зернової угоди» продовжили ще на 120 днів — віцепрем’єр Кубраков
Украина - 2 недели назад

Дію «зернової угоди» продовжили ще на 120 днів — віцепрем’єр Кубраков

Угоду щодо "зернової ініціативи" було подовжено ще на чотири місяці, повідомив віцепрем'єр-міністр із відновлення України — міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

"Це означає, що Україна продовжує експортувати через три морські глибоководні порти свою агропродукцію. Зокрема, з 1 серпня і донині 25 мільйонів тонн ми відправили на потреби світу", — написав Кубраков у Facebook у суботу.

Водночас міністр зазначив, що головним викликом є прискорення інспекційних перевірок у Туреччині.

"Це дасть змогу світу отримати ще більше української агропродукції. Також продовжуємо роботу з приєднання до Зернової ініціативи портів Миколаївської області та розширення номенклатури вантажів", — зазначив він.

Україна була і залишається міцно вбудованою у світову економіку та ринки, наголосив Кубраков, а можливість експортувати більше дасть змогу зняти інфляційні ризики, а відтак і соціальну напругу в багатьох країнах світу.

"Вдячний Генеральному Секретарю Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гуттерішу та Президенту Туреччини Реджепу Ердогану, а також усім країнам-партнерам за спільні зусилля для подовження документа ще на 4 місяці", — написав віцепрем'єр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Ставка капіталізації житлової нерухомості в Україні становила у березні 8,7%

Ставка капіталізації щодо об'єктів житлової нерухомості у березні поточного року стано…