Главная Украина Дефіциту е/е в Україні в найближчі півроку не очікується — голова «Укренерго»
Украина - 29.03.2023

Дефіциту е/е в Україні в найближчі півроку не очікується — голова «Укренерго»

У найближчі шість місяців в Об'єднаній енергосистемі (ОЕС) України буде достатньо електроенергії для покриття попиту споживачів, заявив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" у вівторок.

"Українська енергосистема є частиною європейської, а отже, ми матимемо можливість імпортувати електроенергію, якщо нам не вистачить своєї, — і це дуже важливий фактор енергетичної безпеки країни. Тому у весняні та літні місяці, думаю, у нас буде збалансована ситуація в енергосистемі", — зазначив він.

Водночас голова "Укренерго" наголосив, що енергетикам слід добре підготуватися до наступної зими.

"(Необхідно — ІФ-У) відновити насамперед роботу тих енергоблоків на теплових і гідроелектростанціях, які були пошкоджені, і максимально мобілізувати всі ресурси енергосистеми, щоб гідно пройти зиму, без відключень і без шкоди для громадян і нашої економіки", — сказав Кудрицький.

За інформацією "Укренерго", наразі в ОЕС України працюють усі види електростанцій. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також відбувається незначний імпорт електроенергії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Рада схвалила в повторному першому читанні законопроєкт про перезавантаження БЕБ

Парламент України схвалив у повторному першому читанні законопроєкт про вдосконалення робо…