Главная Украина Кабмін створив Промислово-оборонний комітет України на чолі з прем’єром
Украина - 2 недели назад

Кабмін створив Промислово-оборонний комітет України на чолі з прем’єром

Кабінет Міністрів України створив Промислово-оборонний комітет України, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"У питанні посилення нашого ОПК нам важливо налагодити системну роботу. У цьому напрямі сьогодні створюємо Промислово-оборонний комітет України. Керівник — прем'єр-міністр України", — сказав Шмигаль на засіданні уряду в п'ятницю.

До складу комітету також увійдуть міністр стратегічних галузей промисловості, міністр оборони, віцепрем'єр-міністр з економіки, віцепрем'єр-міністр з інновацій, міністр фінансів, міністр внутрішніх справ і глава Служби безпеки України.

"Ми також хочемо долучити до роботи комітету виробників зброї, незалежних експертів і фахівців. Наше завдання вивести український ОПК на новий рівень, сформувати унікальну систему підтримки виробників, дати більше стимулів, збільшити рівень взаємодії з міжнародними компаніями в цій сфері", — наголосив він.

Шмигаль зазначив, що також буде запропоновано долучатися до роботи місцевим органам влади. "Загалом для нас важливо більше залучати владу на місцях до підтримки оборони нашої країни", — заявив прем'єр.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Укренерго» у 2024 р. розпочинає будівництво трьох стратегічних ЛЕП і зацікавлена в українських виробниках обладнання — Кудрицький

НЕК "Укренерго" цього року розпочинає будівництво трьох магістральних ліній елек…