Главная Украина Кубраков очікує стабілізації ситуації з пальним до осені
Украина - 21.06.2022

Кубраков очікує стабілізації ситуації з пальним до осені

Ситуація з дефіцитом пального, що виникла через цілеспрямовані обстріли Росією інфраструктури для виробництва та зберігання пального, буде стабілізована ближче до осені, прогнозує міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню Financial Times, зазначивши, що саме до цього часу буде підписано довгострокові контракти із закордонними постачальниками.

За словами Кубракова, наразі щодня в Україну заїжджають близько 300 вантажівок із пальним, а подальшому зростанню їх кількості сприяє лібералізація правил перевезення таких вантажів із ЄС та Польщею, зокрема.

"Весь наш імпорт палива з ЄС. Раніше ми працювали з найближчими до України державами, наприклад, Польща або Румунія. Тепер ми імпортуємо також із країн Західної Європи, наприклад з Бельгії", — заявив міністр.

До повномасштабного вторгнення Росії Україна імпортувала із країн ЄС (Польща, Угорщина, Словаччина та Румунія) лише 5% пального.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

На Луганщині на межі закриття підприємства вугільної галузі, окупанти запрошують на роботу в шахтах росіян із сусідніх областей — Гайдай

У Сорокиному, Ровеньках та Довжанську Луганської області на межі закриття підприємства вуг…