Главная Украина Підвищення вартості вантажних перевезень на 20% з 1 січня не очікується, але можлива індексація — «Укрзалізниця»
Украина - 23.11.2023

Підвищення вартості вантажних перевезень на 20% з 1 січня не очікується, але можлива індексація — «Укрзалізниця»

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) не очікує підвищення вартості вантажних перевезень на 20% з 1 січня, проте можлива їх індексація через подорожчання деяких складових роботи залізниці, повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи УЗ Валерій Ткачов на зустрічі з експортерами в четвер.

"За фінпланом не передбачено ніякого підвищення. Але стоїть відкритим питання можливої індексації. Але ця індексація, застосовувати її чи ні, вирішить наш акціонер — Кабінет Міністрів. На сьогодні ми не маємо точної інформації про підвищення. Тому будь-яка інформація про нього є неправдивою", — сказав він.

Ткачов також повідомив, що УЗ зверталася з проханням до уряду щодо проведення уніфікації тарифної системи, щоб зернотрейдери та відправники зернових вантажів змогли платити дещо менше за вантажоперевезення залізницею. Така робота з уніфікації тарифів триває, зазначив він.

Водночас представник УЗ констатував, що питання індексації вартості вантажоперевезень існує. "У нас за рік зросла вартість палива. Але приймати чи ні індексацію — це вирішують Кабінет Міністрів і Мінвідновлення. Поки що це під питанням. Я не маю інформації про підвищення", — резюмував Ткачов.

Як повідомлялося, Українська зернова асоціація (УЗА) 20 листопада висловила занепокоєння щодо майбутнього підвищення на 20% тарифів на вантажні залізничні перевезення та використання вантажних вагонів у 2024 році й закликала уряд і АТ "Укрзалізниця" до пошуку взаємоприйнятних рішень з агросектором.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

Рада схвалила в повторному першому читанні законопроєкт про перезавантаження БЕБ

Парламент України схвалив у повторному першому читанні законопроєкт про вдосконалення робо…