Главная Украина Tesla почала приймати платежі в Dogecoin для низки товарів
Украина - 15.01.2022

Tesla почала приймати платежі в Dogecoin для низки товарів

Курс Dogecoin підскочив більше ніж на 10% у п'ятницю на повідомленні глави Tesla Inc. Ілона Маска про те, що компанія почала приймати оплату низки своїх товарів у криптовалюті.

Маск написав у Twitter, що мерч Tesla тепер можна купити за Dogecoin. На сайті компанії з'явилася вартість низки товарів у криптовалюті.

Ціна Dogecoin підскочила наприкінці минулого року, коли Маск вперше написав, що за цю криптовалюту можна буде купувати мерч компанії. На той момент Маск заявив журналу Time, який визнав його "Людиною року — 2021", що, хоча Dogecoin була створена як "дурний жарт", ця криптовалюта "краще пристосована для транзакцій", ніж біткоїн.

Dogecoin, за його словами, "стимулює людей витрачати гроші, а не збирати їх".

Tesla минулого року придбала біткоїни на суму $1,5 млрд. Маск на той момент сказав, що компанія почне приймати платежі у цій криптовалюті. Пізніше компанія відмовилася від цієї ідеї через побоювання Маска щодо високого рівня використання викопних видів палива під час майнінгу біткоїнів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

На Луганщині на межі закриття підприємства вугільної галузі, окупанти запрошують на роботу в шахтах росіян із сусідніх областей — Гайдай

У Сорокиному, Ровеньках та Довжанську Луганської області на межі закриття підприємства вуг…