Главная Украина Виробники біонічних протезів та електрокарів отримуватимуть можливість бути резидентами «Дія.City»
Украина - 2 недели назад

Виробники біонічних протезів та електрокарів отримуватимуть можливість бути резидентами «Дія.City»

Резидентами "Дія.City" найближчим часом зможуть стати виробники біонічних протезів і електрокарів, повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій — міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров на заході, присвяченому другій річниці правового і податкового режиму.

"В Україні активно розвивається MedTech. У нас багато ветеранів, багато людей, які втратили кінцівки. Дуже важливо зараз підтримати компанії, які працюють у цьому напряму й активно розвиваються. І тому ми додаємо (в "Дія.City" — ІФ-У) цей напрям. Зараз є ініціатива щодо електрокарів. Вона буде дуже важлива для ветеранів надалі. Є окремий напрям розвитку цієї програми. І ми можемо тепер додати його в "Дія.City" для створення стимулів у галузі", — пояснив Федоров.

Віцепрем'єр нагадав, що з середини минулого року Кабмін дозволив долучатися до "Дія.City" defense tech-компаніям і наразі їх у правовому режимі вже понад 100. Загалом, до "Дія.City" долучилося вже 830 резидентів і 62 тис. IT-фахівців. За 2023 рік вони заплатили 8,5 млрд грн податків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Укренерго» у 2024 р. розпочинає будівництво трьох стратегічних ЛЕП і зацікавлена в українських виробниках обладнання — Кудрицький

НЕК "Укренерго" цього року розпочинає будівництво трьох магістральних ліній елек…