Главная Украина Втрати сфери культури, релігії, туризму і спорту внаслідок агресії рф оцінюються в $10,8 млрд — голова ДАРТ
Украина - 3 недели назад

Втрати сфери культури, релігії, туризму і спорту внаслідок агресії рф оцінюються в $10,8 млрд — голова ДАРТ

Загальні непрямі втрати сфери культури, релігії, туризму і спорту внаслідок агресії РФ перевищили $10,8 млрд, повідомила голова Державного агентства розвитку туризму України Мар'яна Олеськів під час підсумкової пресконференції в середу.

"У нас колосальні втрати, ми їх фіксуємо разом з обласними організаціями. Частина об'єктів, можливо, ніколи не буде відновлена. Захист спадщини — одне з наших ключових завдань. Інформуючи про втрати, ми вже зараз шукаємо можливості (майбутнього) відновлення, зокрема за допомогою наших партнерів", — зазначила Олеськів.

Від початку війни знищено або пошкоджено 1804 об'єкти культури, 348 релігійних споруди, 164 об'єкти туризму. Зокрема, втрати об'єктів туризму оцінюють у $4,4 млрд, збитки навколишньому середовищу — у $2 трлн. Окуповано 13 національних парків, вісім природних і два біосферні заповідники.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Укренерго» у 2024 р. розпочинає будівництво трьох стратегічних ЛЕП і зацікавлена в українських виробниках обладнання — Кудрицький

НЕК "Укренерго" цього року розпочинає будівництво трьох магістральних ліній елек…