Главная Украина Україна та Словаччина планують завершити реконструкцію електроінтерконектора Мукачево — Вельке Капушани до кінця 2028 року — Шмигаль
Украина - 13.04.2024

Україна та Словаччина планують завершити реконструкцію електроінтерконектора Мукачево — Вельке Капушани до кінця 2028 року — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що Україна та Словаччина планують завершити реконструкцію і модернізацію електричного інтерконектора Мукачево — Вельке Капушани до кінця 2028 року.

"До кінця 2028 року плануємо завершити реконструкцію та модернізацію електричного інтерконектора Мукачево — Вельке Капушани. Завдяки цьому ми матимемо набагато більше можливостей щодо експорту/імпорту електроенергії. Це на користь енергобезпеці обох країн", — сказав Шмигаль на спільному брифінгу з прем'єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо в четвер.

Також він зазначив, що Словаччина зможе використовувати український морський нафтовий термінал для постачання нафтопродуктів до ЄС, а також українські газосховища для зберігання запасів словацького газу.

Сторони домовилися створити робочу групу, яка допоможе диверсифікувати постачання ядерного палива на атомних електростанціях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Укрнафта» збільшила запаси на 3 млн тонн нафти та 0,6 млрд куб. м газу

ПАТ "Укрнафта" збільшило запаси та ресурси більше ніж на 3 млн тонн нафти та 0,6…